Çölyak Standımıza Büyük İlgi

”Yöresel Ürünler Fuarı” bünyesinde fuar alanında açtığımız ve glutensiz ürünleri sergilediğimiz ”Çorum Çölyak Derneği Standı” büyük ilgi görüyor. Çölyak hakkında farkındalık oluşturmak için kurulan standımıza ilk iki günde çok sayıda kişi uğrayarak Çölyak ve Glutensiz Ürünler hakkında bilgi aldı.

Özellikle Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Barış, İl Tarım Gıda ve Hayvancılık  Müdürü Erkan Elfaz Ermiş, Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcıları Uzm. Dr. Selim Asaroğlu ve Dr. Kadir Çetinkaya, YETSAN Oto Kalorifer ve Radyatör Satış Müdürü İbrahim Etem Demirci ve Ailesi, Dahiliye Nefroloji servisi Sorumlusu  Seniha hemşire ve ailesi, kurucu üyemiz Fatma Müjgan Demir ve Ailesi, ONKOSAV Derneği Başkanı Olcay Ünal ve kızları Ecem ile Eylül ve dernek üyelerimizin ziyareti bizleri çok mutlu etti.

Hayırsever bir vatandaşımızın derneğimize bağışladığı ve pirinç ve mısır  unu elde edebilmek için üyelerimizin hizmetine sunduğumuz   ev değirmenini  standımızda sergilenerek, Yönetim Kurulu üyemiz Sıddık Veldet tarafından  kullanımı hakkında bilgi verildi.

30 Temmuza kadar sürecek olan fuar boyunca açık olacak standımıza tüm vatandaşlarımızı davet ederiz.

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment