15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günümüz kutlu osun

15 Temmuz 2016 da gerçekleştirilen hain darbe girişimine karşı durup, darbecileri berteraf eden aziz milletimizin ”15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kutlu olsun.

Darbeye kadar insanlarımızı din ile kandırıp onları sömüren, tarihin gördüğü en alçak , en sinsi ve en riyakar haşhaşi topluluğu olan FETÖ terör örgütünün kalleş tuzağı,  Yüce Allah’ı   hesaba katmadıkları için kendi başlarına geçmiştir. Dış güçlerin uşaklığını yaparak ülkemizi bölmek ve işgal etmek için yapılan bu girişim,  çok şükür milletimizin darbeye karşı dik  duruşu ve tankların karşısında canlarını siper etmesi ile önlenmiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklamadan sonra milyonlarca vatan sevdalısı ülkesini korumak için sokaklara dökülmüş hainlerin karşısına çıkmıştır.Ancak bunlardan  birçoğu şehit ve gazi olmuştur. Özellikle Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok olmak üzere Çorumlu hemşerilerimizden 12 kardeşimiz şehit düşmüştür. Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlık ve afiyet diliyoruz.

Bu hain darbeyi unutmuycaz, unutturmuycaz. Yüce Allah birdaha böyle bir hainliği ülkemize göstermesin.  Her geçen gün dahada çok  büyüyeceğine güvenimiz tam olan, hainlerden arınmış büyük  Türkiye’de güzel günler geçirmemizi diliyor,  bu aziz vatanı bizlere emanet edenleri bir kez daha minnetle yad ediyoruz.

 

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment