‘Sağlıklı Bir Yaşam Sürmek İçin Bisikletini Al Gel’ Etkinliğindeydik

Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında Çorum Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde Pazar günü Kültür Park’ta organize edilen bisiklet sürüşü etkinliğine katıldık. Çorum Çölyak Derneği’nin yanısıra Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü idareci ve personelleri,  Mahmut Atalay Gençlik Merkezi, Sağlık-Sen ve Gül Gençlik Kulübü üyeleri de oganizasyonda yer aldı.

‘Sağlıklı Bir Yaşam Sürmek İçin Bisikletini Al Gel’ sloganıyla düzenlenen etkinlikte Başkanımız Hacer Kesici, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak, Kurucu Yönetim Kurulu Üyemiz Müjgan Demir ve dernek üyelerimiz aileleri ile birlikte   hazır bulundu.

Proje Sorumluluları Serap Bülbül ve Fatma Yağlı tarafından hazırlanan programda konuşan Çorum Bisiklet Tutkunları Topluluğu kurucusu Hasan Kemal Alkan, bisiklet kullanım tekniklerini anlatarak uygulamalı olarak bisiklet sürmeyi öğretti.Sağlıklı yaşam bilincinin artırılması konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlayan etkinlik, bisiklet turunun ardından sona erdi.

 

 

 

 

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment