İlk Ziyaret Mustafa Bayrak’a

”Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket” projemiz kapsamında kursiyerlere eğitim veren, konusu üzerine Türkiye’de tanınmış başarılı eğitmenimiz Glutensiz Şef Süleyman Engin ilk ziyaretini İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’ne gerçekleştirdi. Ziyarete Başkanımız Fatma Müjgan Demir ve Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Mustafa Azak yer aldılar.

Çok samimi bir ortamda geçen ziyarette yürütülen proje ve Glutensiz Şefin çalışmaları hakkında istişare yapıldı. Başkanımız Fatma Müjgan Demir ; ”Bu güzel ve verimli projenin ilimize kazandırılmasına katkılarından dolayı başta İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdür’ü Mustafa Bayrak olmak üzere tüm müdürlük çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Glutensiz mutfak kurulmasını sağlayan ve Türkiye’de bir ilke imza attığımız bu projeyi gerçekleştiriyoruz. Glutensiz yiyecek imalatının en önemli hocasını Doğu Akdeniz Üniversitesi Gastronomi Bölümü’nden eğitim vermek üzere ilimize gelmesini sağladık. Glutensiz Şef Süleyman Engin’e de bizim projemize iştirak ettiği için teşekkür ediyorum” dedi.

Glutensiz Şef Süleyman Engin ise Çorum’a gelmekten ve kendisine karşı gösterilen büyük ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu, çok faydalı ve başarılı bir proje yürütüldüğünü ve emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdür’ü Mustafa Bayrak, yeni görevinden dolayı Başkanımız Fatma Müjgan Demir’i tebrik etti ve başarılı çalışmalarından dolayı Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu’nu kutladı. Türkiye’de örnek olan bu proje gibi verimli ve halka katkı yapan yeni projelerin yapılması gerektiğini söyledi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment