Glutensiz Şef İhsan Kol’u Ziyaret Etti

”Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket” projemiz kapsamında ilimize gelen ve glutensiz mutfakta kursiyerlere eğitim veren, konusu üzerine Türkiye’nin en önde gelenlerinden, başarılı eğitmenimiz Glutensiz Şef Süleyman Engin tanışma ziyaretlerinde bulundu. İlimizin tanınmış işadamlarından Koloğlu Petrol Mesken Ve İnşaat Yapı sahibi ve çölyaklı yakını olan İhsan Kol’un işyerinde gerçekleşen ziyarete Glutensiz Şef Süleyman Engin ile birlikte Başkan Yardımcımız Hacer Kesici ve Yönetim Kurulu Üyemiz Tuncay Kesici katıldı.

Glutensiz mutfak, çölyaklıların sorunları ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunulan ziyaret hakkında İhsan Kol :” Dünyanın en iyi Glutensiz Şefi Süleyman Engin; Çorum Çölyak Derneği öncülüğünde kurulan “Glutensiz Mutfakta” eğitimlere katılarak Çorum’lulara büyük bir hizmet vermektedir. Ayrıca Türkiye’de yaşayan bütün glutensiz beslenen bireylere, nefis lezzetler üretmek için hazırlanan programlarda bilgilerini paylaşarak mükemmel,lezzetli glutensiz ürünler üretilmesine destek olmaktadır. Glutensiz Şef’imiz Süleyman Engin’e ve hiç bir emeğini esirgemeyen Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu’na sonsuz teşekkürlerimizi sunarım..” dedi.

Başkan Yardımcımız Hacer Kesici: ”Bizi çok iyi anlayan kendisi de çölyaklı yakını olan Sayın İhsan Kol’a gösterdiği misafirperverlik ve güzel düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çölyaklıların hayatını kolaylaştırmak için elbirliği ile çalışıyoruz. Bu konuda İhsan Beyin de desteklerini bekliyoruz” dedi

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment