İÇİŞLERİ BAKANLIĞI ZİYARETİMİZ

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy Çorum Çölyak Derneği yöneticilerini makamında kabul etti. Ziyarette bulunan heyette; Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Mustafa Bayrak ile Başkanımız Fatma Müjgan Demir, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak, Yönetim Kurulu Üyemiz Sıdtık Veldet ve Kadir Demir yer aldı.

Çölyak,  Çorum Çölyak Derneği ve çalışmalarımız  hakkında bilgi verdiğimiz Sayın Mehmet Ersoy’dan derneğimize desteklerini istedik. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, halkın sağlığı için gerçekleştirdiğimiz  tüm  çalışmalarımızın önemine dikkat çekerek devamını diledi ve önerilerde bulundu.

Başkanımız Fatma Müjgan Demir’in Çorum Çölyak Derneği’nin logosunu içeren çiniyi Sayın Mehmet Ersoy’a taktim etmesi ile ziyaretimiz son buldu.

Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ” Öncelikle yoğun mesaisine rağmen bizleri kabul eden İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın  Mehmet Ersoy’a çok teşekkür ediyorum. Çok güzel ve verimli bir görüşme oldu.  Derneğimiz, Çölyak ve gerçekleştirdiğimiz ”Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket” projemiz hakkında kendisine bilgi verme şansımız oldu. Projemizin devamı için desteklerini istedik. Sayın Bakanımız büyük bir ilgiyle bizi dinledi ve notlar aldı. Derneğimiz için çok hayırlı sonuçlar doğuran bir ziyaret olacağına can-ı gönülden inanıyorum. Gösterdiği tevazu, ilgi ve misafirperverlik için kendim ve tüm dernek üyelerimiz için tekrar sonsuz  teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment