ÇORUM VALİLİĞİ ZİYARETİMİZ

Çorum Valisi Sayın Mustafa Çiftçi’yi makamında ziyaret ettik ve kendisine geçen hafta Ankara’da gerçekleştirdiğimiz görüşmeler hakkında bilgi verdik. Ziyarete Başkanımız Fatma Müjgan Demir, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tuncay Kesici,  Ömer Yıldırım ve kızı Çölyaklı Elif Dila Yıldırım  ile Kadir Demir katıldı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette öncelikle  TBMM, İçişleri Bakanlığı ve Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’nde geçen hafta gerçekleştirdiğimiz görüşmeler hakkında Sayın Mustafa Çiftçi’ye bilgiler verdik. Daha sonra Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetler ve planladığımız organizasyonlar hakkında fikir alış verişinde bulunduk ve kendilerinin derneğimize desteğini talep ettik.

Bizi büyük bir ilgiyle dinleyen Valimiz Sayın Mustafa Çiftçi; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi , çalışmalarımızı takip ettiğini ve çölyak hakkında toplumda farkındalık oluşturmamızın çok faydalı olduğunu söyledi. Çölyaklı Elif Dila Yıldırım ile yakınen ilgilenen ve ona kitap seti hediye eden Sayın Çiftçi’ye  Elif Dila öğretmeninin ve arkadaşlarının selamını iletti ve sınıflarına davet etti. Davetinin  kabul edildiğini Vali Beyden duyan Elif Dilanın mutluluğu görülmeye değerdi.Gerçekleştirmeyi planladığımız organizasyonlarda Sayın Valimizi de aramızda görmeyi iştediğimizi belirterek   ziyaretimizi tamamladık.

Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu bize karşı gösterdiği yakın ilgi ve destek için Valimz  Sayın Mustafa Çiftçi’ye sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment