MUSTAFA BAYRAK ÇÖLYAK GÜNÜMÜZÜ KUTLADI

”9 Mayıs Dünya Çölyak Günü” nedeniyle İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Bayrak derneğimizin Sanat Sokak’ta yer alan bürosunu ziyaret etti. Başkanımız Fatma Müjgan Demir ve Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak’ın hazır bulunduğu ziyarette  Sayın Müdürümüz çölyak günümüzü kutladı. 

Samimi bir ortamda çölyak hakkında konuştuğumuz ziyaretten  duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ” Çölyak farkındalığı oluşturmaya çalıştığımız 9 Mayıs Dünya Çölyak Günü kutlamalarımızı bu sene Covid-19 pandemisinin gölgesinde geçiriyoruz. Her zaman yanımızda olduğunu bildiğimiz  Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Bayrak’ın bu nazik düşüncesi hepimizi çok mutlu etti. Kendisi derneğimiz ve çölyaklılar ile yakından ilgileniyor. Bu güne kadar verdiği destekler bizim için çok önemli. Projelerimize büyük katkıları oldu. Bütün kalbimizle teşekkür ediyoruz”dedi.

Derneklerin özel günlerinde yanlarında olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Sayın Bayrak ise” Tüm çölyaklı vatandaşlarımızın 9 Mayıs Dünya Çölyak Günü kutlu olsun. Zor şartlar içinde yaşayan çölyaklılara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen projeler sayesinde kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırmaya katkı yaptık. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Çorum Çölyak Derneği’mizin başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Tüm  çölyaklılara sağlıklı günler ” dedi.

 

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment