DERNEĞİMİZ SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE

Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Mustafa Bayrak ile Başkanımız Fatma Müjgan Demir, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak, Yönetim Kurulu Üyemiz Sıdtık Veldet ve Kadir Demir’den oluşan bir heyet  Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nde ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürü Sayın Erkan Kılıç’ı makamında ziyaret ettik.Çorum Çölyak Derneği ve çölyak hakkında bilgiler verdikten sonra, tamamlamış olduğumuz ”Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket” projemizin değerlendirmesini yaptık. Sayın Genel Müdürümüz Erkan Kılç’tan projenin davamı için desteklerini istedik ve kendisini Çorum Çölyak Derneği’nde misafir etmek istediğimizi söyledik. Projenin çok verimli olmasından ve bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıç, dernek çalışmalarımız hakkında önerilerde bulundu ve başarılarımızın devamını diledi.

Daha sonra Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü  Daire Başkanı Sayın Ahmet Türköz’ü  makamında ziyaret ettik. Projeler ve çölyak hakkında fikir alışverişi yaptığımız Sayın Ahmet Türköz Beyin derneğimize desteğini talep ettik.

Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ” Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürü Sayın Erkan Kılıç ve Daire Başkanı Sayın Ahmet Türköz ile tanışmanın mutluluğunu yaşıyoruz.İki ziyaretimiz de çok samimi ortamda gerçekleşti ve çok verimli oldu. Kıymetli idarecilerimiz ile fikir alışverişinde bulunduk ve değerli görüşlerini aldık.Gösterdikleri yakın ilgi ve destek için  Sayın Erkan Kılıç ve  Sayın Ahmet Türköz’e kendim ve tüm üyelerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyorum.Ayrıca  dernek çalışmalarımızda büyük katkı sağlayacak bu ziyaretleri gerçekleştirmemizi sağlayan ve bize eşlik eden Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Sayın Mustafa Bayrak’a da çok teşekkür ediyorum. Tüm Türkiye’de çölyak derneklerine örnek olan ”Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket” projemiz gibi daha nice projeyi idarecilerimizin desteği ile uygulayabilmeyi diliyoruz. Bütün amacımız halkımızın sağlığına destek olmak ve bu yönde çalışmalar yürütmektir” dedi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment