İçimizdeki Mücevher Zihinsel Engelliler Derneği Kahvaltısına Katıldık

Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak ve ailesi derneğimiz adına ”İçimizdeki Mücevher Zihinsel Engelliler Derneği” nin  hafta sonu Başkan Ertan Uzuner’in bağ evinde düzenlediği  kahvaltıya katıldı.

İçimizdeki Mücevher Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Ertan Uzuner, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerinin aileleri ile katıldığı kahvaltıya, Çorum Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Ertuğrul Kazak ve Başkan Yardımcısı Mustafa Yürekli de  aileleriyle davetli olarak iştirak etti.

Engelli çocuklarının gönüllerince eğlendiği piknik havasında geçen organizasyon hakkında Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak; ”Öncelikle böyle güzel bir etkinliğe bizi davet eden Başkan Ertan Uzuner ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Burda birçok aile ile tanıştık. Onların sorunlarını dinledik.Destek olmaya çalıştık. Çocuklarımızın oynayıp eğlenmesi bizleri mutlu etti. Derneklerimiz arası iletişim ve iş birliğinin artmasına neden olacak bu tür organizasyonların devamını diliyor, katılan bütün herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment