GLUTENSİZ ŞEF SÜLEYMAN’DAN ÖZEL TARİFLER ALDIK

”Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket” projemizin Glutensiz Tarifini Al faaliyeti kapsamında düzenlediğimiz ”Haydi Gel Sen De Tarifini Al” etkinliğimizi büyük bir ilgi ve katılımla gerçekleştirdik. Konusu üzerine ülkemizdeki en önemli ve başarılı uzmanlardan biri olan Glutensiz Şef Süleyman Engin’in glutensiz tarifler verdiği toplantıya Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, dernek üyeleri ve çok sayıda glutensiz beslenmeye ilgi gösteren vatandaşımız katıldı.

Başkanımız Hacer Kesici’nin selamlama konuşmasından sonra sunumunu gerçekleştiren Glutensiz Şef Süleyman Engin çok özel tariflerini paylaştı ve soruları cevaplandırdı. Şefin samimi ve alçak gönüllü tavırları tüm katılımcılar tarafından taktirle karşılandı. Yaklaşık 2 saat süren ve çok verimli geçen toplantı glutensiz kokteyl ile sonlandı.

Çorum Çölyak Derneği olarak bu kadar başarılı bir şefi ilimize getirip, kurulan glutensiz mutfakta eğitim verilmesini sağlayan bu projeye destek olan başta Ak Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan olmak üzere, tüm siyasilerimize, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü yöneticilerine ve İl Müdürü Mustafa Bayrak’a teşekkürlerimizi sunarız.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment