TEŞEKKÜRLER MUSTAFA BAYRAK

İL SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ MUSTAFA BAYRAK’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

9 Mayıs Dünya Çölyak Günü nedeniyle gerçekleştirdiğimiz ziyarette  Başkanımız  Fatma Müjgan Demir, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak,  Yönetim Kurulu Üyemiz  Tuncay Kesici ve Kadir Demir hazır bulundu. Kıymetli Müdürümüzün derneğimize verdiği desteklerden dolayı Engelli Merkezi öğrencilerinin hazırlamış olduğu ve derneğimiz logosunu içeren çiniyi kendisine taktim ettik.

Covid 19 salgını nedeniyle sosyal mesafeye dikkat ederek gerçekleştirdiğimiz  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bayrak: ” Çorum Çölyak Derneğinin başarılı çalışmalarını yakından takip ediyor ve bize ihtiyaç duyulduğuda her zaman yanılarında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Gerçekleştirdiğiniz projelere rehberlik etmek bizim görevimiz. Bu projelerin çok faydalı olduğunu görüyor ve devamını bekliyoruz. Size destek olmak için elimizden ne gelirse azamisini yapmak için her zaman hazırız” dedi.

Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız  Fatma Müjgan Demir; ” İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Bayrak ve personeli derneğimize her zaman destek olmuş ve rehberlik etmiştir. Bizler dernek yöneticiliğini ilk defa yürütmekteyiz. Eksikliklerimizi arkadaşlarımız sayesinde tamamlıyoruz. Geçen yıl Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket isimli çok güzel bir projeyi birlikte tamamladık. Bu yıl bu projenin devamını Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’ne teslim ettik. Umarım sayın Müdürümüzün yardımlarıyla bu yeni projemiz de onaylanır ve derneğimize çok büyük bir katkı sağlarız. Çölyaklılar için güzel gelişmelerin devam etmesini diliyor, derneğimizin logonusunu içeren çiniyi kendilerine taktim etmekten mutluluk duyduğumuzu belirtiyoruz” dedi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment