ÇORUM ÇÖLYAK DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ

Hafta sonu Epteroğlu İş Merkezi’ndeki dernek büromuzda gerçekleştirdiğimimiz Genel Kurul ile derneğimizin yeni yönetimini belirledik. Yeni Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu.

1- Fatma Müjgan Demir (Emekli Özel Sektör Yöneticisi)

2- Hacer Kesici (Engelli Merkezi Eğitici)

3- Mustafa Azak (Mimar Sinan Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimi)

4- Hüseyin Özden (Hitit Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı)

5- Sıdtık Veldet (Emekli Memur)

6- Ömer Yıldırım (Mali Müşavir)

7- Tuncay Ksici (Muhasebeci)

Genel Kurul sonrası yapılan Yönetim Kurulu toplantısında ise Çorum Çölyak Derneği’nin Başkanı Fatma Müjgan Demir , Başkan Yardımcısı Hacer Kesici olarak belirlendi.

Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız Fatma Müjgan Demir ; ”Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olduğum Çorum Çölyak Derneği’nin Başkanlık görevi tarafıma verildi. Bu bir ekip işi ve aynı ekiple çalışmalarımıza devam edeceğiz. Başkanımız Hacer Kesici bu yönetimde de yer alıyor. Onun tecrübeleri ve bugüne kadar yürütülen işlerdeki özverili çalışmaları bizim için çok önemli.Çölyaklılar için elbirliği ile bütün faaliyetlerimizi birlikte yürütmeye devam edeceğiz. Özellikle bizim için çok büyük bir önemi olan ‘Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket’ projemizin başarıyla gerçekleştirilmesi için elimizden gelen gayreti fazlasıyla göstereceğiz. Yeni Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber Genel Kurulumuzun herkes için hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment