Çölyaklılar İçin OKA’dayız

Çölyaklılar için geliştirebileceğimiz projeleri görüşmek üzere OKA (Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı) Çorum Yatırım Destek Ofisi’nde İl Koordinatörü Özden Özgür Yalçın’ı ziyaret ettik. Başkanımız Fatma Müjgan Demir ve eşi Kadir Demir ile Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak’ın katıldığı ziyarette Uzman Tuğba Purtul da hazır buludu.

Çölyak  Hastalığı, Çorum Çölyak Derneği, projelerimiz  ve faaliyetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiler verdiğimiz istişare toplantımızda OKA yetkililerinden projeler ve derneğimizde yapılabilecek çalışmalar hakkında çok yararlı bilgiler aldık. Bize verdikleri uzun zaman ve gösterdikleri yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız Fatma Müjgan Demir;” Çölyaklılara fayda sağlayacak bütün imkanları değerlendirmek istiyoruz. Kıymetli OKA İl Koordinatörü Özden Özgür Yalçın Bey  bize çok güzel fikirler verdi. Onların rehberliğinde çok faydalı projeler geliştirebileceğimizi umuyorum. Bir çok konuda ilklere imza atan derneğimizin OKA ile de bir çalışma yürütmesi için elimizden geleni yapacağız. Her şey çölyaklıların gönlüne göre olsun” dedi. 

 

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment