UNUTMAYACAĞIZ!

DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜMÜZDE ŞEHİTLERİMİZİ ve GAZİLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ

 Suret-i haktan görünerek yıllarca insanımızın imkân ve değerlerini istismar eden hain  FETÖ, 3 yıl önce  vatanımıza, istiklal ve istikbalimize kastetti. Tarih boyunca nice ihaneti feraset, cesaret ve fedakârlığı ile aşan milletimiz, Allah’ın yardımıyla bu işgal girişimine de geçit vermedi. 15 Temmuz gecesi milletin meclisini yıkmaya, gençlerimizi ve geleceğimizi esarete sürüklemeye çalışanlar, bunu din kisvesine bürünerek yaptılar.  Unutmayalım ki, kendini gizleme, olduğundan farklı görünme, ikiyüzlülük, yalan, tehdit ve şantaj gibi yöntemlerle ayakta kalan FETÖ, asla İslami bir yapı değildir, bir terör şebekesidir.

15 Temmuz’da yaşadığımız acı tecrübeyi bir daha yaşamamıza izin vermemesini,   dinimizi, dilimizi, ırkımızı istismar etmek isteyenlere fırsat vermemesini  ve Ülkemizi fitne ve fesada sürüklemek isteyenlere engel olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederiz.

15 Temmuz’un yıl dönümünde vatan uğruna can veren başta hemşerimiz Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz. Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını dileriz.

ÇORUM ÇÖLYAK DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

 

 

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment