AK PARTİ İL BAŞKANI YUSUF AHLATÇI ZİYARETİMİZ

Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu olarak Çorum Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı’yı ziyaret ettik.Geçen hafta samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretimizde  Çölyak Hastalığı, derneğimizin faaliyetleri, ihtiyaçlarımız ve önümüzdeki günlerde gerçekleştirebileceğimiz çalışmalar hakkında uzun ve ayrıntılı bir istişare toplantısı yaptık.

Ziarette öncelikle çölyaklıları iftar programına davet ettikleri için Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı’ya teşekkür eden Başkanımız Fatma Müjgan Demir ; ” Çorum Çölyak Derneği yönetimi olarak çölyaklıların hayatlarındaki zorlukları aşması için sürekli çalışıyoruz. Tamamladığımız proje ile bir çok kazanımlarımız oldu. Emeği geçenlere ve katkısı olanlara teşekkür ediyoruz. Kıymetli idarecilerimiz ve siz değerli siyasetçilerimizin derneğimize gösterdikleri destekleri için çok müteşekkiriz. Önümüzdeki günlerde yeni projeler ve çalışmalarla daha büyük gelişmelerin olmasını ümit ediyoruz. Her zaman sizleri yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı;” Derneğinizin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Yaptığınız faydalı hizmetlerin her zaman yanındayız. Son projenizin başarısı hepimizi memnun etti. Çölyaklıların yaşadığı zorlukları azaltacak daha nice projelerinizi görmek istiyoruz” dedi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment