VALİMİZ AHMET KARA ZİYARETİMİZ

Çorum Çölyak Derneği Başkanı Hacer Kesici, Başkan Yrd. Dr. Mustafa Azak ve yönetim kurulu üyeleri Çorum Valisi Sayın Ahmet Kara’yı makamında ziyaret etti.Ziyarette kurucu yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Başkan Hacer Kesici kurucu yönetim kurulu üyeleri ve destek veren idarecilerimizle beraber, Türkiye’deki 13. çölyak derneğini Çorum’a kazandırmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Çölyalıklar için önemli bir açığı kapatmaya çalışacaklarını belirten Kesici ‘Yeni kurulan bir dernek olarak büyümeye ve imkanlarımızı geliştirmeye çalışıyoruz. Bu konuda Sayın Vali’mizin maddi manevi desteğini yanımızda görmek bizim için çok önemli. Kendilerine destekleri için çok teşekkür ediyoruz. Derneğimiz Çorum’daki tüm Çölyaklılara hizmet vermeyi ve toplumda çölyakla ilgili farkındalık oluşturmayı amaçlıyor. Amacımıza ulaşmak için bütün gücümüzle çalışacağız. Halkımızın ilgisini bekliyoruz’ dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Ahmet Kara, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti ve kurucu yönetime başarılar diledi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment