TIP FAKÜLTESİ ZİYARETİMİZ

Başkanımız Fatma Müjgan Demir ve eşi Kadir Demir ile Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr.  Mesut Sezikli’yi makamında ziyaret etti.

Çölyak ile ilgili yapılabilecek organizasyonların konuşulduğu ziyaret hakkında Başkanımız Fatma Müjgan Demir;  ”Öncelikle Kıymetli hocamızın görevi  hayırlı  olsun diyor ve  başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.  Her zaman bizlerle yakın ilişki içinde olan ve çölyaklılara büyük hizmetler veren  Prof. Dr.  Mesut Sezikli hocamızın Tıp Fakültesi Dekanı olmasından duyduğumuz memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Kendisiyle önümüzdeki günlerde yapılacak organizasyonlar hakkında konuştuk ve bir görüş birliğine vardık. Tarafımıza karşı gösterdiği yakın ilgi için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr.  Mesut Sezikli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ” Görev yaptığım illerde Çölyak farkındalığı oluşturmak ve çölyaklılara katkı sağlamak için bir çok çalışmayı gerçekleştirdik. Dernekler hastalarımızın hayatını kolaylaştırmak için çok önemli faaliyetleri yürütüyor. Çorum Çölyak Derneği’nin çalışmalarını da yakından takip ediyorum. Umarım birlikte güzel işler başarırız” dedi. 

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment