SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ DERNEĞİMİZDE

Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 4. Sınıf öğrencilerinden Aleyna Büyük, Arzu Karslı, Sema Atasoy ,Kader Çelik ve Zahide Genç  derneğimizi ziyaret ederek glutensiz mutfağı incelediler. Ziyarette Başkan Yardımcımız Hacer Kesici hazır bulundu. 

Toplumsal duyarlılık dersi hocası  Doç. Dr. Emrah Bilgener’in görevlendirmesi nedeniyle Çorum Çölyak Derneği’ni ziyaret ettiklerini söyleyen öğrenciler; ”Çorum Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 4. Sınıf öğrencileri olarak  hocamız seçeceğimiz bir derneği tanımak , tanıtmak ve etkinliklerine katılmamız gereken bir proje istedi. Biz de Çorum Çölyak Derneği’ni tanımak istedik ve bilgi edinmek için geldik. Başkan  Yardımcısı Sayın Hacer Kesici ile çok verimli bir görüşme oldu. Yaptığı bilgilendirme  ve güzel ağırlamasından dolayı teşekkür ederiz.” dediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yardımcımız Hacer Kesici ise; ”Hitit Üniversitesi’nin  değerli öğrencileri projeleri  kapsamında derneğimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak istediler. Kendilerine gerekli bilgileri verdik ve glutensiz mutfağımızı tanıttık. Beraber yapabileceğimiz işler hakkında fikir alışverişinde bulunduk ve planlamalar yapma konusunda anlaştık. Toplumda çölyak farkındalığını artırmak amacıyla yapılacak bütün çalışmalara destek olmak isteriz. Öğrencilerimizin bu duyarlı davranışları bizleri çok mutlu etti. Kıymetli hocaları Doç. Dr. Emrah Bilgener ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 4. Sınıf öğrencilerinden Aleyna Büyük, Arzu Karslı, Sema Atasoy ,Kader Çelik ve Zahide Genç Başkan Yardımcımız Hacer Kesici ile birlikte.
0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment