ŞEHİTLERE SAYGI BAHAR KALKANINA DESTEK

İdlib’te yaşanan saldırıda şehit düşen askerlerimize saygı ve bölgede mücadele veren askerlerimize destek için yürüyüşe Başkanımız Fatma Müjgan Demir, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak ve Genel Sekreterimiz Hüseyin Özden de katıldı.
 
Çok fazla kişinin yer aldığı  organizasyonda; Elimizde Türk Bayrakları,Şanlı Türk Ordumuza destek sloganları atarak ve tekbirlerle ile Çorum Şehitliğine kadar yürüdük . Şehitlikteki program tüm şehitler için sela okunmasıyla başladı. İdlib şehitlerinin isimlerinin tek tek okunmasının ardından müftülük görevlileri Kur’an-ı Kerim okudular. İl Müftü Vekili Adem Aygül’ün yaptığı duanın ardından program sona erdi.

BAHAR KALKANINA DERNEĞİMİZDEN TAM DESTEK

 
Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu olarak; ”Ülkemizi tehdit eden tüm düşmanlara  karşı yaptığımız mücadelenin birlik beraberlik içinde başarıya ulaşacağına yürekten inanıyoruz. Bu uğurda vatanı için şehit düşenleri minnet ve saygıyla anıyoruz. Ruhları şad olsun. Yüce Allah yakınlarına sabırlar versin. Bahar  Kalkanı Harekatında Şanlı Ordumuz muzaffer olsun” diyoruz.
0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment