ÇORUM HABERE TEŞEKKÜR ZİYARETİMİZ

Başkanımız Fatma Müjgan Demir ve eşi Kadir Demir ile Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak’tan oluşan bir heyet ile Çorum Haber  Gazetesi Genel Müdürü Mehmet Yolyapar’ı ziyaret ettik.
Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ” Öncelikle mesleğinde 50, yılını tamamlamış duayen gazetecimiz Sayın Mehmet Yolyapar’ı, büyük başarılarla dolu meslek hayatından dolayı kutluyorum. Kendisiyle ; Çorum Çölyak Derneğinin faalyetleri, Çölyak,  glutensiz diyet ve bu ürünlere ulaşmadaki zorluklar hakkında konuştuk. Özelikle ”Elazığ Depremi” gibi doğal afetlerde çölyaklıların büyük zorluk çektiklerini ve onlara Türkiye’deki Çölyak Dernekleriyle beraber nasıl destek olduğumuzu anlattık.Gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerin kamuoyuna aktarılması konusunda verdikleri büyük destekten ve gösterdiği yakın ilgiden  ve  dolayı Sayın Yolyapar’a ve Çorum Haber ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Çorum Haber  Gazetesi Genel Müdürü Mehmet Yolyapar ise Başkanımız ve yönetimimize teşekkür etti ve yürüttüğümüz faydalı çalışmalara her zaman  Çorum Haber Gazetesi olarak destek olacaklarını söyledi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment