GLUTENSİZ ŞEF MUTFAĞIMIZDA

Mardin Artuklu Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Öğr. Gör. Süleyman Engin Epteroğlu İş Merkezinde yer alan büromuzu ziyaret ederek ”Glutensiz Mutfak” ta incelemelerde bulundu. Tüm Türkiye’de Glutensiz Şef olarak tanınan ve glutensiz yiyecek yapımı konusunda konunun önde gelenlerinden biri olan Süleyman Engin, ”Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket” projemizin de eğitimlerini gerçekleştirmişti. 

Başkanımız Fatma Müjgan Demir, Başkan Yardımcımız Hacer Kesici, Yönetim Kurulu Üyemiz Tuncay Kesici ve Kadir Demir’in misafir ettiği Glutensiz Şef ile önümüzdeki günlerde eğitimlerini gerçekleştireceğimiz ”Glutensiz Mutfak Uygulamaları” projemizin planlamalarını yaptık. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ”Uzun bir aradan sonra aramızda görmekten mutluluk duyduğumuz Glutensiz Şef Süleyman Engin’in Mardin Artuklu Üniversitesi’ndeki yeni görevine hayırlı olsun diyorum. Kendisi uzakta olsa bile bizimle irtibatı hiç koparmadı. Glutensiz mutfak çalışmalarımızla ilgili bize sürekli destek oluyor. Önümüzdeki günlerde gene ilimize gelecek ve kursiyerlerimize eğitim verecek. Çölyaklılara verdiği hizmetler için kendisine tüm yönetimimiz ve dernek üyelerimiz adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment