PROF. DR. DERYA İREN AKBIYIK’TAN DERNEĞİMİZE ZİYARET


Hitit Üniversitesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Derya İren Akbıyık Sanat Sokak’ta yer alan büromuzu ziyaret etti ve daha sonra ”Glutensiz Mutfağı” inceledi. Başkanımız Fatma Müjgan Demir, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak,  Genel Sekreterimiz  Hüseyin Özden ve Kadir Demir ziyarette hazır bulundu. 

Konu hakkında açıklama yapan  Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ” Kıymetli hocamızı misafir etmekten  çok  büyük mutluluk duyduk. Kendisiyle Covid-19 Pandemisi,  derneğimiz faaliyetleri, çölyaklılar için neler yapılabilir, onların faydası için  geliştirilebilecek projeler ve aile sağlığı merkezlerinde  çölyak hastalarının durumu hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Daha sonra glutensiz mutfağımızı inceledik. Derneğimize karşı gösterdiği ilgi için Sayın Derya hocamıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.   

Çorum Çölyak Derneğine gelmekten çok mutlu olduğunu söyleyen  Prof. Dr. Derya iren Akbıyık ise ”Uzun zamandır başarılı çalışmalarını takip ettiğim derneğimizi ziyaret etmek bu güne nasip oldu. Çok verimli görüşmelerimiz oldu. Umarım ilerisi için güzel faaliyetleri birlikte yapabiliriz” dedi. 

               

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment