DERNEĞİMİZDE BAYRAMLAŞMA VE KARNE KUTLAMASI

Derneğimizin bayramlaşma ve karne kutlama etkinliğini, Epteroğlu İş Merkezi’ndeki dernek büromuzda hafta sonu gerçekleştirdik. Organizasyonumuza İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Bayrak, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Kadriye Taşdemir, Çorum Belediyesi Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat’ın Eşi Hacer Yağbat ve Lemzi Çöplü’nün eşi Seher Çöplü, Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, çok sayıda dernek üyesi ve çölyaklı çocuklar katıldı.

Ramazan Bayramını kutlayan Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ”Öncelikle kıymetli misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Etkinliklerimizdeki yoğunluk nedeniyle Bayramlaşmamız ve çocuklarımızın karne kutlamalarını bu gün birlikte gerçekleştiriyoruz. Sevgili çocuklarımıza eğitim hayatları boyunca başarılar diliyorum.Onlar bütün kutlamaları ve hediyeleri hakediyor. Çünkü çölyaklı çocuklar arkadaşlarına göre daha zor şartlarda okumak mecburiyetinde kalıyorlar. Kıymetli eğitimcilerimizden çölyaklı öğrencilerine daha fazla destek olmalarını istirham ediyorum.Çölyaklı öğrencilerimizin eğitim şartlarının her geçen gün daha iyiye gitmesini diliyorum. Ayrıca birazdan kendi yaptıkları ürünleri ikram edecek olan ve ilimizde yeni açılan ”Pisa Glutensiz Cafe” nin sahibi Semih Şahin ve eşi Hatice Şahin’e , etkinliğimize destek oldukları için teşekkür ediyorum. Umarım yeni kafemiz çölyaklılar için hayırlı olur. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, hepinizin Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.” dedi.

Kutlamamız misafirlerimizin ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin çocuklara verdiği hediyeler ve glutensiz kokteyl ile sonlandı.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment