AK PARTİ ÇÖLYAK GÜNÜMÜZÜ KUTLADI

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Derneğimizi ziyaret etti.

9 Mayıs Dünya Çölyak Günü nedeniyle İl Başkanı Yusuf Ahlatcı beraberindeki heyetle Derneğimizin Sanat Sokaktaki bürosunu ziyaret ederek günümüzü kutladı. Ziyarette  İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Bayrak, Başkanımız  Fatma Müjgan Demir, Başkan yardımcılarımız Hacer Kesici  ve Dr. Mustafa Azak ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Yıldırım hazır bulundu.

Konu hakkında Ak Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı; ”Derneğin çalışmalarını yakından takip ediyorum.Yaptığınız faydalı hizmetlerin her zaman yanındayız. Derneğimiz çölyaklıların yaşadığı zorlukları azaltacak projelere imza attı. Bu projelerin devamını bekliyoruz. Bu konuda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız.Çölyak Dernek Başkanımız Fatma Müjgan Demir’e hediyelerimizi ailelerimize ulaştırması için verdik. ” dedi.

Başkanımız Fatma Müjgan Demir  ise ” Bu anlamlı günde bizleri  yalnız bırakmayan Başkanımız Yusuf Ahlatcı ve Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Kadriye Taşdemir’e çok teşekkür ediyoruz. Bu güne kadar üyelerimiz için gerçekleştirdiğimiz çalışmalara her zaman destek olmaları bizler için çok önemli. Özellikle İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne teslim ettiğimiz projemizin kabulü için tekrar destek olmalarını rica ettik. Bu konuda kendilerine güvenimiz tamdır. Bize karşı gösterdiği ilgi ve üyelerimize verdikleri maddi ve manevi destekler için  tekrar çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment