YUSUF AHLATCI’DAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

 
AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Yılmaz Peker ve Mahmut Sayın’dan oluşan heyet Sanat Sokak’ta yer alan büromuzu ziyaret etti. Başkanımız Fatma Müjgan Demir ve eşi Kadir Demir’in hazır bulunduğu ziyarette çölyaklıların yaşam şartları, derneğimizin faaliyetleri, öneri, talep ve ihtiyaçları hakkında kendileri ile görüşme şansımız oldu. Ayrıca Sayın Ahlatcı  ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere hazırlanan alışveriş çeklerini Başkanımız Fatma Müjgan Demir’e teslim etti.

DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL VAR

Konu hakkında açıklama yapan Fatma Müjgan Demir; ” Çok kıymetli misafirlerimizin geçen sene olduğu gibi bu sene de bizleri unutmayıp derneğimizi ziyaret etmelerinden büyük mutluluk duyduk. Kendilerinin bu güzel düşünceleri ve mübarek Ramazan ayının ruhuna uygun olarak  ihtiyaç sahibi üyelerimize destek olmalarından dolayı çok  teşekkür ediyorum. AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’nın derneğimizin tüm sorunları ile ilgilenmesi ve her zaman destek olması bizleri çok mutlu ediyor. Çölyaklıların sorunlarına çözüm bulmak için çok güzel ilerlemeler kaydettik. Daha gidilecek çok yol var. Bu uzun mesafede yalnız olmadığımızı bilmek bizim için çok önemli ve motivasyonumuzu artıran bir etmen” dedi.

STK’LARIN HER ZAMAN EMRİNDEYİZ

 
Gerçekleştirdiği 12 dernek ziyareti hakkında açıklama yapan AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, sivil toplum kuruluşlarının ülkenin en önemli yapı taşlarından birisi olduğunu belirterek, “Sivil toplum kuruluşlarımızın her zaman yanında ve emrindeyim” dedi. STK’ların gönüllüler aracılığı ile bugün sadece Çorum’da değil ülke genelinde değerli çalışmalara imza attığını dile getiren Ahlatcı, STK’ların görüş, öneri, talep ve ihtiyaçlarını her daim dikkate aldıklarını ve STK’ların her zaman sürece dahil edildiğini  vurguladı. AK Parti’nin iktidara geldiği günden itibaren STK’ların gücüne inandıklarını ve bugüne kadar yapılan projelerin ve çalışmaların STK’larla yapılan istişareler sonucu olduğunu kaydeden Ahlatcı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’nin dünyada parlayan bir yıldız haline geldiğini, toplumun tüm kesimlerine dokunan düzenlemeleri, başarıyla, iddialı ve kararlı bir şekilde ortaya koymaya çalıştıklarını sözlerine ekledi.

 

 
 
 
 
 
0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment