REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. ALİ OSMAN ÖZTÜRK ZİYARETİMİZ

ÜNİVERSİTEMİZ İLE İŞBİRLİĞİ GELİŞTİRİLECEK

Başkanımız Fatma Müjgan Demir, Başkan Yardımcımız Uzm. Dr. Mustafa Azak, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hüseyin Özden ve Ömer Yıldırım ile birlikte Hitit Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ali Osman Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Bizlere karşı yakın ilgi gösteren Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Ali Osman Öztürk ziyaret hakkında yaptığı açıklamada; ”Çorum Çölyak Derneği Başkanı Fatma Müjgan Demir ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretimize gelerek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Görüşmemizde çölyak hastalığı ile ilgili işbirliği içerisinde yapabileceğimiz çalışmaları ele aldık. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” ifadeleri kullanıldı.

Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ” Öncelikle bize karşı gösterdiği yakın ilgi için Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Ali Osman Öztürk’e şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Görevinde başarılar diliyor ve hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Sayın Rektörümüze derneğimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Ayrıca Çölyak hakkında farkındalık oluşturmak ve bilgilendirme yapmak amacıyla yapılabilecek çalışmaları ele aldık. Rektörümüzün Üniversitemizle Çorum Çölyak Derneğinin işbirliğini geliştirme yönündeki düşünceleri bizi çok mutlu etti. Çölyaklılar için faydalı çalışmaları gerçekleştirmeyi ümit ediyoruz” dedi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment