ENGELSİZ KONSER’E KATILDIK

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Hitit Üniversitesi ile Çorum Belediyesi Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Korosu tarafından düzenlenen “Engelsiz Bir Hayat” konulu  konsere derneğimizi temsilen  Başkanımız Hacer Kesici, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak ve Yönetim Kurulu üyemiz Hüseyin Özden katıldı. Meslek Yüksekokulu Kampüsü Ethem Erkoç Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konserde ayrıca Belediye Başkanı Zeki Gül, Hitit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Nurcan Baykam, Beyaz Derneği Çorum Şubesi Başkanı Dr. Neslihan Hüsülüoğulları ve çok sayıda davetli yer aldı.Programda Hitit Üniversitesi Engelli Öğrenci Birim Koordinatörü Doç.Dr. Selen Özakar Akça, ve  Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül birer konuşma gerçekleştirdi.

Yapılan konuşmaların ardından Hitit Üniversitesi ile Çorum Belediyesi Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Korosu tarafından konser verildi.Konserde Buhara Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinden Umut Çoşkuner’in seslendirdiği ‘Mor Yazma’ şarkısı büyük alkış toplarken, programın devamında Kazım Çoğal ‘Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden’ türküsünü seslendirdi. Talha Ekinci ise Udu ile gönülleri mest etti. Programın sonunda programın hazırlanmasında emeği geçen Dr. Öğretim üyesi Ali Ünal, Araştırma Görevlisi Emre Keleş, Öğretmenler; Mithat Yağar, Yasin Furkan Kılıç, Esra Çıtakoğlu ve Ahu Pınar Turan’a teşekkür belgesi takdim edildi.

Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu olarak bu güzel ve özel etkinliğe emeği geçen herkese ve konser veren kıymetli sanatçılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment