ÇORUM VALİSİ MUSTAFA ÇİFTÇİ ZİYARETİMİZ

”9 Mayıs Dünya Çölyak Günü” nedeniyle Çorum Valisi Sayın Mustafa Çiftçi’yi makamında ziyaret ettik. İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Bayrak’ın bize eşlik ettiği ziyarete Başkanımız Fatma Müjgan Demir ve Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak katıldı.

Valimiz  Mustafa Çiftçi’ye öncelikle  çölyak günü hakkında bilgi verdik. Daha sonra Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetler ve planladığımız organizasyonlar hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü ile birlikte uygulayacağımız ”Glutensiz Mutfak Uygulamaları” projesi hakkında değerlendirme yaptık.  Covid-19 pandemisi ve çölyak farkındalığı hakkında konuştuk. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın zamanda açıkladığı çölyaklıların aylık ücretlerinde artış yapılması haberinden duyduğumuz memnuniyeti dile getirdik ve kendileri nezdinde Cumhurbaşkanımıza sonsuz  teşekkürlerimizi ilettik.

Bizi büyük bir ilgi gösteren  Valimiz Sayın Mustafa Çiftçi; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve  9 Mayıs Dünya Çölyak Günümüzü kutladı. Ayrıca çölyaklılara gönülden selamlarını iletti ve çölyak  farkındalık çalışmalarımızın başarıyla devam etmesini diledi. 

Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu olarak bize karşı gösterdiği yakın ilgi ve destek için Valimiz  Sayın Mustafa Çiftçi’ye sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment