Bayramlaşmamıza Yoğun Katılım

Kurban Bayramı münasabetiyle dernek büromuzda düzenlediğimiz bayramlaşmaya Çorum Ak Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan,  Ak Parti  Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Dernekler İl Müdürü Mustafa Bayrak, Fatih Lisesi Müdürü Zeki Babaoğlu, Başkanımız Hacer Kesici, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak,  dernek  üyelerimiz ve misafirlerimizin katılımıyla  gerçekleştirdik.

Çorum Çölyak Derneği’nin  Çepni Mahallesi Haritacı Osman Bey Sokak Epteroğlu İş Merkezi’ndeki yeni  bürosunda Cumartesi günü Saat:16,30_18.30 arasında gerçekleştirdiğimiz bayramlaşmaya katılımın fazla olması bizleri çok mutlu etti. Hepsi glutensiz pirinç pilavı, et kavurma , yaprak sarma, irmik tatlısı, kurabiye ve baklavadan oluşan zengin bir menü ikramında bulunduğumuz bayramlaşmamızda Çorum Ak Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan,  Ak Parti  Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Dernekler İl Müdürü Mustafa Bayrak çölyaklı çocuklara Glutensiz dondurma dağıttı. Büyük bir ilgi ile karşılanan dondurma dağıtımından sonra başkanımızın bayram için özel olarak hazırladığı ”Glutensiz Yaşpasta” Sayın Ahmet Sami Ceylan ve Sayın Mehmet Karadağ tarafından kesildi.

Başlangıç olarak bir konuşma yapan Başkanımız Hacer Kesici; ” Artık Geleneksel hale gelen bayram buluşmalarımızın dördüncüsünü çok değerli misafirlerimizin ve üyelerimizin katılımı ile gerçekleştiriyoruz.Öncelikle yoğun programlarında bizlere de yer ayıran  Çorum Ak Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan,  Ak Parti  Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ ve Dernekler İl Müdürü Mustafa Bayrak’a katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Tüm misafirlerimizin bayramlaşmamıza gösterdiği  ilgi bizleri çok mutlu etti. Özellikle çocuklarımızın bayram neşesi içinde olması ve glutensiz ürünleri doyasıya tatması bizim mutluluğumuzu katladı. Çölyak ailemizin büyüyerek devam etmesi, daha etkin hale gelmesi dileğimizle daha nice bayramlarda görüşmek üzere hepiniz hoş geldiniz, çok teşekkürler.” dedi.

Çorum Ak Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan Çorum Çölyak Derneği’nin üyeleri ile bayramlaşmaktan ve çölyaklı çocuklarla birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek Çölyaklıların yaşamdaki zorluklarını bildiklerini ve Çorum Çölyak Derneği’nin geliştireceği projelere destek olacaklarını söyledi. Bayramların birlik, beraberlik ve millet sevgisini artıran günler olduğunu ve Çorum Çölyak Derneği’nin başarılı çalışmalarının devamını dileyen Ceylan  üyelerimizin Kurban Bayramı’nı kutlayarak konuşmasını bitirdi.

Böyle güzel bir etkinlikte bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Ak Parti  Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ Çölyaklıların bayramlarını kutladı. Önümüzdeki günlerde çölyaklıların sorunlarının çözülmesi için gayret gösterceklerini belirten Karadağ umarım bu güzel çocuklarımız her zaman bugünki gibi mutlu olur dedi.

Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu olarak tüm katılımcılarımza teşekkürlerimizi sunuyor ve daha nice bayramlarda beraber olmayı diliyoruz. Herşey Çölyaklıların gönlüne göre olsun.

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment