VALİ MUSTAFA ÇİFTÇİ DERNEĞİMİZDE

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi  derneğimizin Epteroğlu İş merkezinde yer alan bürosunu ziyaret etti ve glutensiz mutfağı inceledi. Başkanımız Fatma Müjgan Demir ve Başkan Yardımcılarımız Hacer Kesici ve Dr. Mustafa Azak ve Yönetim Kurulu üyelerimizin hazır olduğu ziyaret gayet samimi bir ortamda gerçekleşti.

Öncelikle ”Glutensiz Mutfak” hakkında bilgi alan Sayın Valimiz Mustafa Çiftçi glutensiz ürünleri de dikkatlice inceledi. Daha sonra Çorum Çölyak Derneği’nin çalışmaları ve faaliyete başladığımız ”Glutensiz Mutfak Uygulamaları” projemiz hakkında yönetim kurulumuzca kendisine bilgi verildi. Son olarak Çölyaklı çocuklarla ilgilenen Çiftçi, onlara kitap hediye etti.

Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ”Sayın Valimiz Mustafa Çiftçi’nin  derneğimizi ziyaret etmesi bizi çok mutlu etti. Büyük onur duyduk. Kendisiyle faaliyetlerimiz ve yeni uyguladığımız projemiz hakkında konuştuk. Önerilerini not ettik. Derneğimize bu güne kadar verdiği büyük destek için kendisine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment