TATİLDE ÇÖLYAK TOPLANTISI

Çorum Çölyak Derneği Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Azak   ‘‘Vakıfbank Ayvalık Dinlenme ve Eğitim Tesisi’nde” kamp yapan katılımcılara Çölyak hakkında bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Konu hakkında  açıklama yapan Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak; ”Tatilde insanlara faydalı olabilmek ve Çölyak hakkında toplumda farkındalık oluşturabilmek amacıyla gönüllü olarak bir toplantı düzenledim. Organizasyona destek olan Vakıfbank Ayvalık Dinlenme ve Eğitim Tesisi Müdürü Erdal bey, değerli abimiz   İsmet Yıldırım ve kıymetli katılımcılara çok  teşekkür ediyorum. Her yönüyle çölyakı anlatmanın yanında Çorum Çölyak Derneği hakkında da bilgiler verdim. Ayrıca beğeniyle karşılanan Çorum leblebisi   ikramı ile  ilimizin tanıtımına katkı sağladık. Halkımızın sağlığı için  faydalı olabildiysek ne mutlu bize” dedi.

Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu olarak her zaman ve her platformda çölyaklılar için çalışmaya devam edeceğimizi belirterek,”Herşey çölyaklıların gönlüne göre olsun” diyoruz. Sağlıcakla kalın.

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment