SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEYİZ

Başkanımız Fatma Müjgan Demir, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak , Kadir Demir ve İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Bayrak ile birlikte İçişleri Bakanlığı ve Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nde bir dizi çalışma ziyaretinde bulunduk.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ  ERKAN KILIÇ İLE ÇÖLYAK KONUŞTUK

İlk olarak Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdür’ü Erkan Kılıç  makamında bizi kabul etti.  Çölyak Hastalığı, glutensiz diyet ve Çorum Çölyak Derneği’nin faaliyetleri hakkında bilgi verdik. Büyük bir ilgiyle bizi dinleyen Sayın Kılıç ile çok faydalı bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisini derneğimizi ziyaret etmesi için Çorum’a davet ettik.

Genel Müdür Erkan Kılıç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarımızda başarılar diledi.

Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ”Çorum Çölyak Derneği’nin çalışmaları hakkında bilgi vermek için Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğümüz ‘den  gelen davet üzerine daire başkanlarımız, kurum yetkilileri ve İçişleri Bakanlığı yetkilileri ile bir dizi görüşme yaptık. Öncelikle Genel Müdürümüz  Erkan Kılıç’a bize karşı gösterdiği yakın ilgi için çok teşekkür ediyorum. Tüm görüşmelerimiz çok faydalı ve başarılı oldu. Derneğimizin şu anki durumu, çalışmalarımız, gerçekleştirdiğimiz projeler, ihtiyaçlarımız ve beklentilerimiz hakkında ayrıntılarıyla konuştuk. Önümüzdeki günlerde derneğimiz için çok güzel gelişmeler olacağını umuyoruz. Bütün çalışmalarımızda bize rehberlik eden ve görüşmelerimizi organize edip, bize eşlik eden İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Bayrak’a da çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment