MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DERNEĞİMİZDE

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı  Derneğimizin Sanat Sokak’ta yer alan bürosuna gelerek iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Başkanımız Fatma Müjgan Demir, Başkan Yardımcımız Hacer Kesici ve Kadir Demir hazır bulundu.

Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ” Öncelikle kıymetli  Milli Eğitim Müdürü’müz Yakup Beyin bu güzel ziyaretinden duyduğumuz büyük memnuniyeti dile getirmek istiyorum.Kendileriyle Çölyaklı çocuklarımızın  eğitimi sırasında karşılaştıkları zorluklar ve Covid 19 pandemisi sürecinde çocuklarımızın eğitimleri hakkında fikir alışverişinde bulunduk.Standımızdaki glutensiz ürünleri tanıttık, glutensiz diyet ve Çorum Çölyak Derneği’nin faaliyetleri hakkında bilgi verdik. Ayrıca  öğrencilere çölyakı anlatmak için sayın müdürümüzün desteğini istedik. İnşallah bu pandemi bir an önce son bulur ve biz de öğrencilerimize ulaşabiliriz. Derneğimizin gerçekleştirdiği projelere ve faaliyetlere bu güne kadar hep destek olan  Milli Eğitim Müdürlüğü’müzün tüm personeline ve bu nazik ziyaretleri için Sayın Yakup Sarı’ya çok teşekkür ediyoruz” dedi.

  Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı  dereğimize gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek ”Öğrencilerimizin okullarındaki zorlukların giderilmesi için elimizden gelenin azamisini yaparız. Okul kantinlerindeki eksiklikleri gidermeye çalışırız.Gerçekleştireceğiniz Projeler ve çölyak tanıtım toplantılarınıza destek olmaktan mutluluk duyarız. Çölyaklılar için çok önemli olan başarılı faaliyetlerinizin devamını diliyorum” dedi. 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment