Milli Eğitim Müdürlüğü Ziyaretimiz

Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Glutensiz Şef Süleyman Engin görevine yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Yahya Çoban’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Karşılıklı yeni görevlerin kutlanmasından ve iyi niyet dileklerinden sonra; çölyaklı öğrencilerin sorunları, uygulanmakta olan ”Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket” projemiz ve glutensiz mutfak hakkında fikir alış verişi yapıldı.

Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ”Öncelikle Sayın Müdürümüz Yahya Çoban’a yeni görevinde başarılar diliyor ve hayırlı olsun diyorum. Ayrıca projemize desteklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Çölyaklı öğrencileriimizin okullarındaki sorunlarının çözümü için de tüm idarecilerimizden destek istiyoruz. Bizim için çölyaklı çocuklarımızın sorunlarına idarecilerimizin olumlu yaklaşım göstermesi çok önemli. Gün geçtikçe bu konuda güzel gelişmelerin olacağını ümit ediyorum ” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yahya Çoban ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Başkanımız Fatma Müjgan Demir’in yeni görevini kutladı.Ayrıca Glutensiz Şef Süleyman Engin’e Çorum’a hoş geldiniz dedi ve proje kapsamında eğitim vermesinden dolayı teşekkür etti. Çölyaklı çocuklar ve projemizin yürütülmesinde ortak çalışmaya devam etmekten mutluluk duyacaklarını ve çölyaklılar için yapılan çalışmalara destek olacaklarını söyledi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment