MİLLETVEKİLİMİZ EROL KAVUNCU ZİYARETİMİZ

Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Mustafa Bayrak ile Başkanımız Fatma Müjgan Demir, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak, Yönetim Kurulu Üyemiz Sıdtık Veldet ve Kadir Demir’den oluşan bir heyet ile Ak Parti Çorum Milletvekili  Erol Kavuncu’yu TBMM’de makamında ziyaret ettik. Ziyarette Çorum Çölyak Derneği’nin çalışmaları ve çölyak hastalarının ihtiyaçları  hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız Fatma Müjgan Demir; ” Ak Parti Çorum Milletvekili  Erol Kavuncu’yu ziyaret ederek derneğimizin çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Gerçekleştireceğimiz projelere desteklerini istedik. Bize karşı büyük ilgi gösteren ve çok samimi davranan Milletvekilimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendilerini geçen ay Çorum’da da ziyaret ettik ve glutensiz ürün imalatı hakkında görüşmüştük. Çölyaklıların hayatını kolaylaştıracak gelşmelerin olabilmesi için bu istişarelerimiz çok önemli. Bu fırsatı bize veren Sayın Milletvekilimize çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti Çorum Milletvekili  Erol Kavuncu misafirlerinin çalışmalarında başarılar diledi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment