Glutensiz Şefin Çorum Günleri Devam Ediyor

Glutensiz Şef Süleyman Engin bir taraftan Glutensiz Yiyecek Mesleki ve Teknik Eğitimleri’ne devam ederken diğer tarafdan Çorum’un tarihi ve kültürel yerlerini eşi Emine Engin ile birlikte geziyor. Ayrıca yöresel lezzetleri de tadan Glutensiz Şef’e Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri sırasıyla eşlik ediyor.

İlk olarak Hıdırlık Türbe ve Camisi’ni ziyaret edip dua eden Glutensiz Şef daha sonra Kentpark, Saat Kulesi ve Gazi caddesi’ni gezdi.

Çorum Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi DÖSE Mutfak Atolyesi , Hancılar Restaurant ve Lila Pastanesi’nde yöresel lezzetleri tadan Glutensiz Şef, kendisine karşı gösterilen büyük ilgiden çok memnun olduğunu söyledi.

Çorum Çölyak Derneği Başkanı Fatma Müjgan Demir konu hakkında; ”Tüm Türkiye’de tanınmış, yaptığı işte büyük başarı kazanmış ve kursiyerlerimize çok faydalı bir eğitim sürecini yürüten kıymetli Glutensiz Şef’imizi Çorum’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz ve kendimizi çok şanslı görüyoruz. ”Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket” pojemizde ev sahipliği yapan Çorum Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Musa Akış başta olmak üzere DÖSE Mutfak Atolyesi yiyecek içecek öğretmeni Nuran Özkurşunlu ve tüm okul personeline çok teşekkür ediyorum. Ayrıca yiyceklerini tattığımız Hancılar Restaurant sahibi Metin Bey ve Lila Pastanesi yöneticisi Kadir beye Glutensiz Şef Süleyman Engin ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma karşı gösterdiği yakın ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment