DERNEĞİMİZ ÇORUM BELEDİYESİNDE

Glutensiz Şef Süleyman Engin ile birlikte Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve eşleri Çorum Belediyesi’nde bir dizi hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Öncelikle Çorum Belediye Başkanlığı’na yeni seçilen Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret eden heyet; başkanı tebrik etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

”Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket” projesinde verdiği eğitimlerde gösterdiği üstün başarıdan dolayı Glutensiz Şef Süleyman Engin’e teşekkür eden , ayrıca ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aşgın yaptığı açıklamada ; ”Çorum Çölyak Derneği Başkanlığına tekrar seçilen Fatma Müjgan Demir’i, başkan yardımcılarını ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha sonra Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat ve Lemzi Çöplü’yü makamlarında ziyaret eden heyet; yeni görevlerinde başarılar diledi ve Çölyak hakkına fikir alışverişinde bulundu.

Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız Fatma Müjgan Demir ; ”Glutensiz Şef Süleyman Engin ile birlikte Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat ve Lemzi Çöplü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Gösterdikleri yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Çorum’un Çölyaklılar için çok daha yaşanılabilir, güzel bir yer olması için yapacağımız çalışmalara kendilerinin desteğini bekliyoruz.” dedi.


0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment