Çölyaklılar İftarda Buluştu

Çorum Çölyak Derneği üyeleri Şefim İskender Restoran’da gerçekleştirilen iftarda bir araya geldi.

İftar yemeğine İl Dernekler Müdürü Mustafa BAYRAK, Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’ndan Dr. Öğretim Üyesi Hüseyin KÖSEOĞLU, Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Endokrinoloji Uzmanı Dr. Derya KÖSEOĞLU, Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, dernek üyeleri ve misafirlerden oluşan 100 e yakın kişi katıldı.

Başkanımız Hacer KESİCİ iftar sonrası yaptığı  konuşmada; ” İl Dernekler Müdürü’müz  Mustafa BAYRAK ve Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarımızdan Derya ve Hüseyin KÖSEOĞLU’na, siz değerli üyelerimize ve kıymetli misafirlerimize  hoşgeldiniz diyorum. Artık geleneksel hale gelen iftarımıza böyle yoğun bir şekilde katılım olmasından,  Çorum Çölyak Derneği yönetimi olarak büyük mutluluk duyuyoruz. Sizleri bir araya getirip birlikteliğimizi artıran bu organizasyona destek olanlara ve glutensiz yemeklerimizi hazırlayıp iyi  bir şekilde sunan ve her zaman güzel glutensiz yemekleriyle çölyaklılara hizmet veren Şefim İskender Restoran personeline teşekkürlerimizi sunuyoruz. Daha nice organizasyonumuzda bir arada olmak ümidiyle  hepinize afiyet olsun” dedi.

Katılımcılar iftardan dolayı duydukları büyük memnuniyet ve minnet duygularını  alkış ve sözleriyle  dile getirdiler. Bu tip organizasyonların devamını isteyen üyelerimiz, tüm yönetime teşekkürlerini ilettiler.

Bizlerde bu güzel akşam için başta misafirlerimiz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunuyor ve ”Her şey çölyaklıların gönlüne göre olsun” diyoruz.

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment