Çölyakla Yaşam Resim Sergisi ve Yarışması

Mustafa Kemal Ortaokul öğrencileri arasında düzenlediğimiz ödüllü ‘Çölyakla Yaşam’ konlu  resim yarışması’na çok yoğun bir katılım oldu. 150 resim arasından 70 e yakın resimin sergilenmesine karar verildi.

Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonu önünde hazırlanan serginin açılışını İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail Yücel, Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Sinan Zehir, Başkanımız Hacer Kesici, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hüseyin Özden ve Ömer Yıldırım gerçekleştirdi.

Yarışmada dereceye giren öğrencilerimizin ödülleri; Birinciye 100 Tl, İkinciye 75 Tl, 3. ye 50 Tl ve mansiyon ödülü 50 Tl olmak üzere ilimizin tanınmış sanayi iş adamı Sayın Sait Kömürcü tarafından karşılandı. Bu nazik düşüncesi için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Dereceye giren öğrencilerden Şehriyenur Özdemir, Semih Külcü ve Melisa Gülhan’ın  ödülerini İl Sağlık Müdürü Dr İsmail Yücel, Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mete Dolapçı, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Uzm. Dr. Ömer Sobacı ve Başkanımız Hacer Kesici verdi.

Kısa Sürede böyle güzel bir resim sergisi ve yarışmasını düzenleyen Başta resim öğretmenlerimiz olmak üzere Mustafa Kemal Ortaokulu Müdürü Kadir Yurttutar , Okul Aile Birliği Yönetimi ve kıymetli öğrencilerimize çok teşekkür ediyoruz.

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment