Çölyak Panelimize Yoğun İlgi

        ‘ÇOCUKLAR SIKILMASIN ÇÖLYAK YAKMASIN’ projemiz kapsamında Çorum Belediyesi Aile Eğitim Merkezi ile birlikte gerçekleştireceğimiz panellerden ikincisini  28 Şubat 2017  Salı günü Çorum Belediyesi’nin Bahçelievler Kadın Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda düzenledik. Çölyaklı aileleri , misafirlerimiz ve Yerel basınımızın  yoğun katılımı ile panelimiz  ilgiyle izlendi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasından sonra  Başkanımız  Hacer Kesici kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Aynı zamanda moderatörlük görevini de üstlenen  Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Köseoğlu’nun     (Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Gastroenteroloji Uzmanı)  Çölyakı anlattığı güzel sunumundan sonra, Çorum Belediyesi Aile Eğitim Merkezi Diyetisyeni Elif Tomuk ve Çorum Belediyesi Aile Eğitim Merkezi Pedagogu Gül Elmas birer sunum gerçekleştirdi.Sunumlar bittikten sonra soru cevap kısmına geçildi.

Program sonunda Başkanımız Hacer Kesici Diyetisyen Elif Tomuk’a, Başkan Yardımcımız Dr. Mustafa Azak  Pedagog Gül Elmas’a ve Çorum Belediyesi Aile Eğitim Merkezi Müdürü Zehra Betül Özseçer Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Köseoğlu’na çiçek taktim ettiler.

Panel hakkında açıklama yapan Başkanımız Kesici; ‘   ÇOCUKLAR SIKILMASIN ÇÖLYAK YAKMASIN Projemiz kapsamında Çorum Belediyesi Aile Eğitim Merkezi ile birlikte düzenleyeceğimiz 3 panelden ikincisini gerçekleştiriyoruz.Daha 1 yıllık bir dernek olmamımıza rağmen toplumda Çölyakla ilgili farkındalık oluşturmak için çok güzel çalışmalara imza atıyoruz.Programın hazırlanmasında ve sunulmasında derneğimize katkıda bulunan Çorum Belediyesi ve Aile Eğitim Merkezi Müdürü Zehra Betül Özseçer, Kadın Kültür Merkezi Müdürü Nuran Hakyemez, Bahçelievler  Kadın Kültür Merkezi personeline, Yerel Basınımıza  ve tüm misafirlerimize  teşekkürlerimizi sunarım. Ayrıca sunumlarından dolayı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Köseoğlu, Pedagog Gül Elmas, Diyetisyen Elif Tomuk ve sunucularımıza  çok teşekkür ediyorum’ dedi.

 

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment