ÇİFTE BAYRAM UMUT OLSUN

 Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladığımız 2023 Nisan ayının  depremzede kardeşlerimize umut olması dileğimizle tüm halkımızın çifte bayramını kutluyoruz. 

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken bayram coşkusunu, sevincini ve mutluluğunu tüm halkımızın yaşamasını diliyoruz. Bayramlar; birlik, beraberlik, kardeşlik duygularının güçlendiği, bizi biz yapan değerlerin hatırlandığı en özel günlerdir. Dayanışma ruhunun en üst düzeyde yaşandığı ülkemizde kısa sürede depremzede kardeşlerimizin yaralarının sarılmasını ve güzel günlere dönülmesini umut ediyoruz. 

Ülkemizin geleceği ve teminatı olan çocuklarımızın vatansever bilinçle yetişmeleri için önemli birer vesile olan  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız tüm çocuklarımız tarafından her zaman coşkuyla karşılanmıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza hediye ettiği bu anlamlı günü Türk milletinin iradesini temsil eden, milli mücadele tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olarak görüyoruz.

Her iki bayramımızın büyük bir dayanışma örneği sergileyen halkımıza sağlık, sevgi, mutluluk ve  huzur dolu günler getirmesini  diliyoruz.

ÇORUM ÇÖLYAK DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment