Anadolu Ajansı Glutensiz Mutfağımızı Haber Yaptı

Anadolu Ajans Çorum muhabiri Kemal Ceylan ”Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket” projesi kapsamında kurduğumuz ve Glutensiz Şef Süleyman Engin’in kursiyerlere eğitim verdiği glutensiz mutfağımızı inceledi.

”Glütensiz yiyeceklerin şefleri Çorum’da yetişiyor”  başlığı ile yapılan haber Anadolu Ajans, Kanal 5, Yeni Yüzyıl Gazetesi, Habertürk, ÇRT, Alaturka Newspaper, Hakimiyet (Çorum), Son Manşet Haber (Uşak), Mec Haber (Uşak), Haberci (Giresun), , Dik Gazete, Kordon , Ege Karadeniz Haber Sitesi ve Dailymotion gibi birçok gazete ve internet haber sitelerinde yer aldı.

Anadolu Ajansı muhabiri Kemal Ceylan haberinde Başkanımız Fatma Müjgan Demir, Glutensiz Şef Süleyman Engin ve kursiyerlerden Hacer Şengöz ile birer röportaj gerçekleştirdi ve mutfağımızdan görüntüler aldı. Projemizin tanıtımını artıran ve Çölyak hakkında büyük farkındalık yaratan bu haberi yapan Kemal Ceylan’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Anadolu Ajansı Muhabiri Kemal Ceylanın çektiği fotoğraflar, Anadolu Ajansı haberi, ÇRT ve Dailymotion videosunun linkini yayınlıyoruz.

https://www.aa.com.tr/tr/saglik/glutensiz-yiyeceklerin-sefleri-corumda-yetisiyor/1413316
0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment