PROJEMİZİN SON PANELİNE YOĞUN İLGİ

‘ÇOCUKLAR SIKILMASIN ÇÖLYAK YAKMASIN’ projemiz kapsamında Çorum Belediyesi Aile Eğitim Merkezi ile birlikte daha önce iki tanesini gerçekleştirdiğimiz panelden üçüncüsünü  18 Nisan 2017  Salı günü Çorum Belediyesi’nin Mimar Sinan  Kadın Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda düzenledik. Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Barış, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün eşi Hatice Külcü, Çölyaklı aileleri , misafirlerimiz ve Yerel basınımızdan oluşan yoğun bir katılım olan panelimiz  ilgiyle izlendi.

  Yrd. Doç. Dr. Coşkun ÖZTEKİN’nin     (Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı)   konuşmacı ve moderatör olarak görev yaptığı  panelde ayrıca  Pedagog Gül Elmas (Çorum Belediyesi Buhara Rehabilitasyon Merkezi Sorumlusu) ve Diyetisyen Elif Tomuk (Çorum Belediyesi Aile Eğitim Merkezi ) yeraldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasından sonra  Başkanımız  Hacer Kesici kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Yrd. Doç. Dr. Coşkun ÖZTEKİN’nin     (Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı)  Çölyakı anlattığı güzel sunumundan sonra, Çorum Belediyesi Aile Eğitim Merkezi Diyetisyeni Elif Tomuk ve Çorum Belediyesi Buhara Rehabilitasyon Merkezi Sorumlusu Pedagog Gül Elmas birer sunum gerçekleştirdi.Sunumlar bittikten sonra soru cevap kısmına geçildi.

Program sonunda Başkanımız Hacer Kesici Diyetisyen Elif Tomuk,  Pedagog Gül Elmas ve sunucu Ayten Kılıç’a Çorum Çölyak Derneği tarafından hazırlanan ‘Teşekkür Belgesi’ni taktim etti. Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Barış  Çorum Belediyesi Aile Eğitim Merkezi Müdürü Zehra Betül Özseçer ve Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi Koordinatörü Hanife Nuran Hakyemez’e  ‘Teşekkür Belgesi’ taktim etti. Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün eşi Hatice Külcü panellerde modarötör ve konuşmacı olarak yer alan Yrd. Doç. Dr. Coşkun ÖZTEKİN, Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Köseoğlu adına Dr Ömür Görgülü ve Dr Mustafa Azak’a ‘Teşekkür Belgesi’ taktim etti.

Panel hakkında açıklama yapan Başkanımız Kesici; ”ÇOCUKLAR SIKILMASIN ÇÖLYAK YAKMASIN Projemiz kapsamında Çorum Belediyesi Aile Eğitim Merkezi ile birlikte düzenlediğimiz 3 panelin sonuncusunu gerçekleştirdik.  Derneğimiz toplumda Çölyakla ilgili farkındalık oluşturmak için çok güzel çalışmalara imza atıyor.Dernek çalışmalarımızda desteğini esirgemeyen ve panelimize iştirak eden Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Barış ve Çorum Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü Beyin eşi Hatice Külcü hanıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Programlarımızın  hazırlanmasında ve sunulmasında derneğimize katkıda bulunan Çorum Belediyesi ve Aile Eğitim Merkezi Müdürü Zehra Betül Özseçer,Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi Koordinatörü Hanife Nuran Hakyemez , Mimar Sinan Kadın Kültür Merkezi personeline, bugüne kadar sunum yapan tüm panelistlerimize, Yerel Basınımıza  ve tüm misafirlerimize  teşekkürlerimizi sunarım. Daha nice böyle güzel ve faydalı organizasyonlarda görüşmeyi ümit ediyorum” dedi.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment