9 Mayıs Dünya Çölyak Günü Etkinlik Programı

Çorum Çölyak Derneği 9 Mayıs Dünya Çölyak Günü Etkinlik Programı

1- STAND AÇILMASI : 9 Mayıs Pazartesi Saat 9.30-15.30 arası halkı bilgilendirmek amacıyla stand açılması ve broşür dağıtılması
Yer ; Saat kulesin yanı Postane önünde
2- FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ: 9 Mayıs Pazartesi Saat 12.15 de Halk Sağlığı Müdürlüğü önünden başlayacak yürüyüşümüz saat kulesindeki stand önünde sonlanacaktır. Burada Çölyak Günü konuşmaları yapılacak. Çölyaklılar arasında düzenlediğimiz kompozisyon yarışmasının 1. ,2., ve 3. Süne ödülleri verilecek. Yunus market tarafından karşılanılan ödüllerde 100tl, 75tl, ve 50 tl. Katılımın yüksek tutulması için tüm tanıdıklarınıza duyurmanızı önemle rica ederiz.
3- YUNUS MARKETTE GLUTENSİZ ÜRÜN REYONU AÇILMASI. Stand alanının yanındaki Yunus markette bizim için özel hazırlanmış ürün reyonunun açılışı yapılacaktır.
4- ÇÖLYAK RESİM SERGİSİ: 9 Mayıs Pazartesi Saat 15.30 da Çorum Eğitim ve Araştırma hastanesi konferans salonu önünde düzenlediğimiz resim yarışmasına katılan öğrencilerimizin resimleri sergilenecektir.
5- ÇÖLYAK SEMİNERİ : 9 Mayıs Pazartesi Saat 16.00 da Çorum Eğitim ve Araştırma hastanesi konferans salonunda Uzman hekimlerimiz ve Dernek Başkanımız Hacer Kesicinin konuşma yapacağı bir toplantı düzenlenecektir. Toplantı sonunda resim yarışmasında dereceye girenlere hediyeleri takdim edilecektir.

Tüm Çölyak Gönüllüleri davetlidir.

0 Paylaşımlar

Related posts

Leave a Comment